Děkovná pouť
za návrat P. Josefa Toufara do Číhoště

V Číhošti v kostele Nanebevzetí Panny Marie se 16. července 2016 uskuteční děkovná pouť za návrat P. Josefa Toufara do této farnosti.

• Od 13.30 událost začne čtením z nově nalezených textů P. Josefa Toufara - čte Jana Franková.
  • Od 14.00 bude pražský pomocný biskup Václav Malý celebrovat děkovnou mši svatou.
  • Od 15.00 budou diskutovat o odkazu P. Josefa Toufara pro přítomnost a budoucnost českého národa Václav Malý, Miloš Doležal a Tomáš Petráček.
  • Od 16.30 bude recitováno pásmo básní Jana Zahradníčka - Znamení moci (nejvýznamnější báseň 50. let dvacátého století, svědectví lásky a víry z časů beznaděje). Recitovat bude Miroslav Kovářík s hudebním doprovodem dua Jiří Pertl a Václav Prejzek.
  • od 18.00 zazní koncert k poctě českých patronů. Účinkovat bude Schola cantus gregoriani a Studentský komorní sbor Salaš pod vedením Jana Lorencea Jiřího Kudrny.

Více na stránkách  www.farnostcihost.czwww.joseftoufar.cz.