Setkání s novinářkou a spisovatelkou Petrou Procházkovou
Přednáška ČKA

Česká křesťanská akademie a Třebechovické muzeum betlémů  srdečně zvou na setkání s  novinářkou a spisovatelkou PETROU PROCHÁZKOVOU.

Setkání proběhne v úterý 10. ledna 2017 od 19.00 hod. ve vestibulu Třebechovického muzea betlémů.

Petra Procházková: humanitární pracovnice, novinářka a spisovatelka. Pracuje více než 25 let pro Lidové noviny. V rámci agentury Epicentrum založené v 90. letech poskytuje zpravodajství z krizových oblastí. V letech 1992-2001 žila v Rusku, cestovala po zemích bývalého SSSR a jihovýchodní Asii. Po vyhoštění z Ruska působila až do roku 2006 v Afghánistánu. Nositelka medaile prezidenta ČR za zásluhy (2000), novinářské ceny Ferdinanta Peroutky (1997) a řady dalších ocenění. Je autorkou románu Frišta (2005).