Tammín 2017
Víkend s bohoslovci na téma "Den co den s Bohem"

Jsi mladý muž? Chceš prožít víkend s bohoslovci a s Bohem? Přijeď 24.-26.11. 2017 do semináře! Letos na téma "Den co den s Bohem".

Těšíme se na Tebe!

Přihlašování končí 20. listopadu nebo až se naplní kapacita (což může být i dřív, takže neváhejte!).

O Tammímu

TAMMÍM znamená hebrejsky bezúhonný, totální, dokonalý. A my chceme být TAMMÍM pro Hospodina! Den co den, i ve všednodenní šedi života...

Mužům od 15 do 30 let nabízíme možnost opustit každodenní ruch a ponořit se do ticha a modlitby. Čekají nás také tematické skupinky, workshopy, zajímavý host a fotbal!

K rozhovoru budou k dispozici i naši představení. Věříme, že tento víkend nabídne možnost prohloubení víry a pomůže v hledání vlastní mužské spirituality i další životní cesty.

Základní informace

TAMMÍM proběhne v Arcibiskupském semináři na adrese Thákurova 3, 160 00 Praha 6

Příjezd v pátek 24.11. od 15:30 do 17:20
Odjezd v neděli 26.11. po 13:00 hodině

Ubytování - Každý účastník bude ubytován v pokoji po 2 - 6 osobách. Pokud chceš být ubytován s někým podle tvé volby, napiš to, prosím, do přihlášky.

Cena Vybíráme dobrovolný příspěvek. Doporučená částka je 400 Kč za osobu na celý víkend. Každý ať přispěje podle svých možností! Platí se v hotovosti na místě. Předem děkujeme za Tvou podporu, peníze by však neměly být pro nikoho překážkou k účasti.

S sebou Hlavně spacák a oblečení. Hodí se také bible, poznámkový blok a přezůvky :)

Kontakt Máš dotaz, nejasnosti nebo speciální požadavky?  Napiš na  tammim@signaly.cz

Více informací na https://arcs.cuni.cz/index.php?id=8