Pozvánky

Zajímavé akce ve farnosti a okolí

Dokument o varhanách

Římskokatolická farnost Třebechovice pod Orebem společně s místní skupinou České křesťanské akademie připravila kulturně vzdělávací program o varhanách v naší farnosti. Od neděle 15. 11. v 15.00 je k mání na tomto odkaze.

Základní informace o varhanách z jednotlivých kostelů naší farnosti se můžete dočíst na záložce varhany. Kromě toho nabízí také stručné ohlédnutí za varhanami, jak se dostaly do křesťanských chrámů a bohoslužeb.

Můžete si také přečíst článek, ve kterém krátce představujeme letošní opravy kostela sv. Jakuba na Vysokém Újezdě včetně kulturního programu o varhanách.